AMORGOS / Segas pārvalks / Kokvilna un lina

  • -20%
  • Jaunums

 Sastāvs: 55% kokvilna un 45% lins

Sīkāka informācija

159,00  No:127,20 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

AMORGOS / Segas pārvalks / Kokvilna un lina

 
AMORGOS segas pārvalks ir izgatavots no mazgātas ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas un lina. Segas pārvalks ir abpusējs: vienā pusē ir bēšs zivju raksts, otrā ir smilškrāsas svītras uz balta fona. Pateicoties tam, segas pārvalks ļauj mainīt dekoru pēc vēlēšanās.
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties līdzekļus “krāsainiem tekstilizstrādājumiem”, izvairieties no balinātājiem, nelietojiet traipu tīrītājus! Žāvējiet veļas mašīnā temperatūrā, kas nepārsniedz 60°C, un gludiniet 150°C temperatūrā.
 
Carreblanc gultas veļa ir sertificēta ar “Oeko – Tex Standard 100” sertifikātu, kas garantē produkta pārbaudi katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai vai videi kaitīgas vielas, līdz ar to tas nerada bīstamību bērnu veselībai un ādai.

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm, 200×200 cm, 220×240 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.