LOTUS / Segas pārvalks / Percale

  • -20%

 Sastāvs: 100% Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna/percale.

Sīkāka informācija

145,00  No:116,00 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

LOTUS / Segas pārvalks / Percale

Iegremdējieties mierīgā patvērumā ar šo lotosa ziedu segas pārvalku. LOTUS segas pārvalks ir izgatavots no ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas/perkela. Segas pārvalks ir divpusējs: vienu pusi rotā lotosa ziedi uz tumša fona, otru pusi rotā lotosa ziedu kontūras. Pateicoties dubultajam dekoram, šis segas pārvalks ļauj mainīt dekoru pēc vēlēšanās.
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā pie vidēja cikla programmas līdz 40°C, izmantojot mīkstu mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvē žāvētājā temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C, un gludina ar gludekli 150°C temperatūrā.
 
Carreblanc gultas veļai ir ,, Oeko Tex Standart 100 sertifikāts, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 
 
 
 

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm, 200×200 cm, 220×240 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.