24. - 26. maijs JAMAM un mēs: atlaides no -25%!

Atgriešanas tiesības

Kvalitatīvas preces atgriešana ir iespējama tikai ar 2001. gada 17.augusta  izdotu ekonomikas ministra Nr. 258 rīkojumu, kas ir izdots saskaņā ar apstiprinātajiem noteikumiem par ” Preču pārdošana un pakalpojumu sniegšanu, veicot iegādi attālināti.” Šajā gadījumā preču atgriešanas izdevumus sedz klients.

Preču apmaiņa vai atgriešana jāveic ir saskaņā ar “ Atgriešanas un maiņas noteikumiem”, kas apstiprināti 01.01. 2001. 29. jūnijā ar ekonomikas ministra rīkojumu Nr.217

Ja prece ir izrādījusies nekvalitatīva, www.careblanc.lv apņemas nomainīt zemas kvalitātes preci pret atbilstošas augstas kvalitātes preci vai atgriezt naudu, kas tika samaksāta par preci.

Pie preču atgriešanas ir jāievēro sekojoši nosacījumi:

  • atgrieztai precei jābūt orģinālā, glītā iesaiņojumā
  • pircējs nedrīkst sabojāt preci
  • prece nedrīkst zaudēt savu sākotnējo izskatu
  • atgrieztai precei jābūt tādā pašā kompektācijā, kādā tā bija, pircējam preci saņemot.

Ja Jūs nolemjat atgriezt nopirkto preci bez jebkāda iemesla, to var izdarīt 14 dienu laikā.

Izstrādājuma iesaiņojumam jābūt neskartam, tam jāpievieno visas autentiskās etiķetes un aizsargiepakojumi, un produktam jāizskatās tieši tā, kā tas bija iegādājoties. Ja sabojājat iepakojumu, Jūs nevarēsiet atgriezt kvalitatīvas preces un atgūt naudu pēc vairāk nekā 14 dienām.

Ja prece tika nosūtīta Jums ar ominuva starpniecību vai DPD kurjeru atgriežšanas iespēja ar kādu no iepriekš minētajiem kurjera pakalpojumiem, izdevumi jāsedz pašiem.

Grozs
Grozs joprojām ir tukšsAtpakaļ uz veikalu