LOTUS / Spilvendrāna / Percale

  • -20%

Sastāvs: 100% Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna/percale.

Sīkāka informācija

39,00  31,20 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

LOTUS / Spilvendrāna / Percale

Spilvendrāna ir abpusēja. Vienā pusē uz tumša fona ir lotosa ziedi, otrā – ziedu kontūras uz tumša fona. Spilvendrāna izgatavota no 100% ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas, auduma blīvums 80 šuves/cm². Pateicoties īpaši augstas kvalitātes kokvilnas izmantošanai ražošanā, audums ir mīksts un līdz ar to ļoti patīkams ķermenim.
 
Ieteicams mašīnmazgāšanai līdz 40°C temperatūrā vidējā režīmā, izmantojot mīkstu mazgāšanas līdzekli, bez balinātāja. Žāvē temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C, un gludina 150°C temperatūrā. Gultas veļai ir augsta izturība pret mazgāšanu, gaisa caurlaidība un mitruma absorbcija.
 
Carreblanc gultas veļai ir ,, Oeko Tex Standart 100 sertifikāts, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x70 cm, 65x65 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.

Jums arī tas būs interesanti…