CANOPEE / Spilvendrāna / Organiska kokvilna

  • Bio
  • --25%

Sastāvs: 100% Organiska kokvilna

Sīkāka informācija

45,00 
33,75 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

CANOPEE / Spilvendrāna / Organiska kokvilna

Spilvendrāna ar zaļo lapu attēlu. Vienā pusē lapas uz zaļa fona, otrā uz balta. Pateicoties augstas kvalitātes kokvilnas lietošanai, audums ir mīksts un ļoti patīkams ķermenim. Spilvendrāna izgatavota no 100% Eģipetes ķemmētās kokvilnas/perkaļa, auduma blīvums 80 st/cm².
 
Ieteicams mašīnmazgāšanai līdz 40°C temperatūrā vidējā režīmā, izmantojot mīkstu mazgāšanas līdzekli, bez balinātāja. Žāvē temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C, un gludina 150°C temperatūrā. gultas veļai ir augsta izturība pret mazgāšanu, gaisa caurlaidība un mitruma absorbcija.
 
Carreblanc gultas veļai ir ,, Oeko Tex Standart 100 sertifikāts, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 

Tehniskā informācija

Izmērs
50x70 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.