HOKKAIDO / Segas pārvalks / Percale

  • -30%

 Sastāvs: Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna/percale, auduma blīvums 80 valdziņi/сm².

Sīkāka informācija

159,00  111,30 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

HOKKAIDO / Segas pārvalks / Percale

HOKKAIDO kolekcija ir izgatavota no 100% ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas / percale, un tās blīvums ir 80 šuves / cm². Segas pārvalks ir abpusējs. No vienas puses, saulrietu vēro japāņu gārņi, no otras – lotosa ziedi. Šī kolekcija jūs iegremdēs uzlecošās saules zemē. Sakarā ar to, ka ražošanā tiek izmantota īpaši augstas kvalitātes kokvilna, gultas veļa ir ļoti izturīga pret mazgāšanu, elpojoša, labi uzsūc mitrumu, tāpēc atpūtas laikā ķermenis nesvīst.

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā ar vidēja cikla programmu līdz 40°C, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvē kaltē temperatūrā, kas nepārsniedz 60°C, un gludina ar dzelzi 150°C temperatūrā.

Carreblanc gultas veļa ir sertificēta “Oeko – Tex Standart 100”, kas garantē, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Izmērs
200×200 cm, 220×240 cm
Materiāls
Percale

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.