CANOPEE / Segas pārvalks / Organiska kokvilna

  • Bio
  • -30%

 Sastāvs: 100% organiska kokvilna

Sīkāka informācija

185,00  129,50 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 50 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

CANOPEE / Segas pārvalks / Organiska kokvilna

Atļaujieties pavedināt ar šo apbrīnojamo augu dubultā dekora efektu. Oriģinālais segas pārvalks ļaus mainīt jūsu guļamistabas noformējuma stilu. CANOPEE kolekcija ir gan pilsētnieciska, gan bohēmiska. Uz apģērba vienā pusē attēlota piesātināta zaļa lapotne, kas it aiznes mūs uz tropiem, bet otrā augu motīvs uz balta fona.
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā pie vidēja cikla programmas līdz 40°C, izmantojot mīkstu mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvē žāvētājā temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C, un gludina ar gludekli 150°C temperatūrā.
 
Carreblanc gultas veļai ir ,, Oeko Tex Standart 100 sertifikāts, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 
 
 

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm, 200×200 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.