AMORGOS / Spilvendrāna / Kokvilna un lina

  • -20%
  • Jaunums

Sastāvs: 55%  kokvilna un 45% lins

Sīkāka informācija

39,00  31,20 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

AMORGOS / Spilvendrāna / Kokvilna un lina

Spilvendrāna ir abpusēja. Vienā pusē ir bēšs zivju raksts, otrā ir smilškrāsas svītras uz balta fona. Spilvendrāna malas dekorētas ar bārkstīm. Pateicoties īpaši augstas kvalitātes kokvilnas izmantošanai ražošanā, audums ir mīksts un līdz ar to ļoti patīkams ķermenim. Spilvendrāna ir izgatavots no 55% mazgātas kokvilnas un 45% lina, auduma blīvums ir 57 šuves/cm².

Ieteicams mazgāt mašīnā temperatūrā līdz 40°C vidējā režīmā, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli, bez balinātāja. Žāvējiet temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C, un dzelzi 150°C temperatūrā.

Carreblanc gultas veļu sertificē “Oeko – Tex Standard 100”, kas nodrošina, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x70 cm, 65x65 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.