AMORGOS / Frotē dvielis / Balts

  • Jaunums

Sastāvs: 100% Egiptiešu ķemmēta kokvilna

Sīkāka informācija

No:12,00 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

AMORGOS / Frotē dvielis / Balts

AMORGOS dvieļi ir izgatavoti no ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas ar blīvumu 550 g/m², izšūti ar mandalas stila zivju rakstiem un dekorēti ar bārkstīm. Dvieļi ir pieejami divās krāsās, tāpēc tie var būt lieliska dāvana Viņai un Viņam. Vannas paklājiņa blīvums ir 900 g/m², kas nodrošina, ka vannas istabas grīda paliek sausa.
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atbilstoši dvieļa krāsai krāsainajam tekstilam, izvairieties no balinātājiem un neizmantojiet traipu vākšanas salvetes!
 
Carreblanc dvieļiem ir sertifikāts Oeko Tex Standard 100, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tās neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 
 
 

Tehniskā informācija

Izmērs
30x50 cm, 50x90 cm, 50x90 cm.paklājs, 70x120 cm, 90x150

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.