MADELEINE / Segas pārvalks / Kokvilna un lina

  • -25%

 Sastāvs: 55% kokvilna un 45% lins

Sīkāka informācija

189,00 
141,75 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

MADELEINE / Segas pārvalks / Kokvilna un lina

Segas pārvalks ir izgatavots no mazgātas Ēģiptes ķemmētas kokvilnas un lina. Segas pārvalks ir divpusējs: vienā pusē ir zili ziedu raksti uz balta fona, no otras puses – mazi ziedu motīvi uz zila – svītraina fona. Pateicoties dubultajam dekoram, šis segas pārvalks ļauj mainīt dizainu atbilstoši jūsu vēlmēm. MADELEINE kolekcijai piemīt bohēmisks gars, kas ļauj izveidot unikālu interjera stilu.

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā ar vidēja cikla programmu līdz 40°C, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvējiet žāvētājā temperatūrā, kas nepārsniedz 60°C, un gludiniet ar gludekli 150°C temperatūrā.

Carreblanc gultas veļu sertificē “Oeko – Tex Standard 100“, kas nodrošina, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm, 200×200 cm, 220×240 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.