SAFARI / Segas pārvalks / Organiska kokvilna

  • Bio

99,00 

Sastāvs: 100% Eģiptiešu organiska kokvilna.

Visa informācija par ...

SAFARI / Segas pārvalks / Organiska kokvilna

Segas pārvalks SAFARI ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas pievienot bērna guļamistabai eksotiku. Šis segas pārvalks ir abpusējs ar skaistiem akvareļu dzīvniekiem vienā pusē un zaļu apdruku otrā pusē. Segas pārvalks izgatavots no dabīgas kokvilnas, auduma blīvums 57 šuves cm2. Audums ir mīksts un smalks, elpojošs, lieliski uzsūc mitrumu, un nezaudē krāsu pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Izpētiet savannas brīnumus un dodieties pārsteidzošā ceļojumā.
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no veļas krāsas, baltus vai krāsainus audumus, izvairieties no balinātāju lietošanas, neizmantojiet traipu vākšanas salvetes! Žāvē veļas mašīnā 60°C maksimālajā temperatūrā un gludina ar gludekli 150°C temperatūrā.
 
Carreblanc gultasveļa ir sertificēta ar sertifikātu ,, Oeko Tex Standart 100 , kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 
 

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm