SKOG / Segas pārvalks /Segas pārvalks ar kabatām / Kokvilna

  • -20%

Sastāvs: 100% Eģiptiešu ķemmēta kokvilna.

Sīkāka informācija

95,00  76,00 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

SKOG / Segas pārvalks /Segas pārvalks ar kabatām / Kokvilna

Pateicoties SKOG kolekcijai, mīļākās rotaļlietas, grāmatiņas un citi dārgumi mazuļiem vienmēr ir pa rokai. Bērniem patīk rotaļlietas un gultas pilnas ar tām, bet kur tās likt? Carreblanc īstenojis daudzu bērnu sapni: paklājs ar kabatām! Pateicoties šādam oriģinālam apģērba gabaliņam, mazuļi tagad var glabāt visus savus noslēpumus. Vienā pusē attēlota akvareļa dabas ainava, otrā balta. Audums ir viegls, mīksts un maigs, gaiscaurlaidīgs, lieliski uzsūc mitrumu, nezaudē krāsu pat pēc daudzām mazgāšanām.
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no veļa krāsas, baltus vai krāsainus audumus, izvairieties no balinātāju lietošanas, neizmantojiet traipu vākšanas salvetes! Žāvē veļas mašīnā 60°C maksimālajā temperatūrā un gludina ar gludekli 150°C temperatūrā.
 
Carreblanc gultas veļai ir ,, Oeko Tex Standart 100 sertifikāts, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

 

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.