ANOUCHKA / Segas pārvalks / Organiska kokvilna

  • Bio
  • -30%

Sastāvs: 100% organiska kokvilna.

Sīkāka informācija

75,00  52,50 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

ANOUCHKA / Segas pārvalks / Organiska kokvilna

ANOUCHKA kolekcija ir brīnišķīgs akvarelis, kas attēlo pasaku pasauli ar jauku pūci. Segas vāks ir dekorēts abās pusēs. Viena puse ir pūce uz zila fona, otra ir oriģinālie ziedi, kas krāsoti ar otu. Šī kolekcija iepriecinās katru bērnu. ANOUCHKA kolekcija ir izgatavota no 100% organiskās kokvilnas, kas garantē saldu miegu un komfortu.

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā ar vidēja cikla programmu līdz 40°C, izmantojot vieglu mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvē žāvētājā temperatūrā, kas nepārsniedz 60°C, un gludiniet ar dzelzi 150°C temperatūrā.

Carreblanc gultas veļa ir sertificēta “Oeko – Tex Standart 100”, kas garantē, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm, 200×200 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.