CALLIOPE / Segas pārvalks / Kokvilna

  • -30%

Sastāvs: 100% Eģiptiešu ķemmēta kokvilna.

Sīkāka informācija

99,00  69,30 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

CALLIOPE / Segas pārvalks / Kokvilna

KolekcijaCALLIOPE kā īsts jūras burbulis. Nāra, ko sarakstījusi akvareļi ar gliemežiem sirds formā, visā novadā, it kā jūs pārvietotu uz ūdens pasauli. Varavīksnes krāsas ir pilnas ar burvību un saldumiem. Segas pārvalksir divpusējs divpusējs dekors no 100% Ēģiptes ķemmētā kokvilnas. Audums ir viegls, maigs un maigs, elpodams, labi iesūkts mitrumā, nezaudē krāsu pat pēc daudziem dzejoļiem.

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā ar vidējo ciklu līdz 40°C, izmantojot mīksto mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvēt žāvētavā temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C un gludināt gludekli 150°C temperatūrā.

Apakšveļai ir sertifikāts ,, Oeko – Tex Standart 100 ″, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nav apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.