LOTUS / Frotē dvielis

Sastāvs: 60% Eģiptiešu ķemmēta kokvilna, 40% bambusa viskoze

Sīkāka informācija

No:12,00 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

LOTUS / Frotē dvielis

LOTOS kolekcijas dvieļi ir izgatavoti no 60% ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas un 40% bambusa viskozes, auduma blīvums 600 g/m2, paklājiņa blīvums 900 g/m2. Izšūti lotosa ziedi, žakarda lente ar ziedu kontūrām piešķirs jūsu vannas istabai mājīgumu. Dvieļi ir ļoti smalki un mīksti, lieliski uzsūc mitrumu, tāpēc tos ir patīkami lietot. Dvieļi ir pieejami divās krāsās, tāpēc tie ir ideāli piemēroti pāriem.

Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atbilstoši dvieļa krāsai krāsainajam tekstilam, izvairieties no balinātājiem un neizmantojiet traipu vākšanas salvetes!
 
Carreblanc dvieļiem ir sertifikāts Oeko Tex Standard 100, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tās neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 
 

Tehniskā informācija

Izmērs
30x50 cm, 50x90 cm, 50x90 cm.paklājs, 70x120 cm, 90x150 cm
Mērķis
Pieaugušajiem
Tips
Dušas, Priekš Rokām, Sejai, Vannas istaba

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.