FEERIES / Segas pārvalks / Organiska kokvilna

  • Bio
  • -20%

Sastāvs: 100% Eģiptiešu organiska kokvilna.

Sīkāka informācija

90,00  72,00 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

FEERIES / Segas pārvalks / Organiska kokvilna

Segas pārvalks ir abpusējs, vienā pusē akvareļa ainava ar ziemas un cirka dzīvniekiem, otrā pusē uz balta fona zīmulī veidots koku motīvs. Maģiski raksti piedāvā ceļojumu ziemas cirkā. Segas pārvalks FEERIES ļauj atklāt brīnišķīgu pasaku. Segas pārvalks izgatavots no 100%  kokvilnas, ar auduma blīvumu 57 st/cm2. Audums ir mīksts un smalks, elpojošs, lieliski uzsūc mitrumu, un nezaudē krāsu pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no veļas krāsas, baltus vai krāsainus audumus, izvairieties no balinātāju lietošanas, neizmantojiet traipu vākšanas salvetes! Žāvē veļas mašīnā 60°C maksimālajā temperatūrā un gludina ar gludekli 150°C temperatūrā.
 
Carreblanc gultasveļa ir sertificēta ar sertifikātu ,, Oeko Tex Standart 100 , kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 
 

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.

Jums arī tas būs interesanti…