SONGE / Palags ar gumiju / Kokvilna / Rose

  • -25%

Sastāvs: 100% Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna

Sīkāka informācija

59,00  No:44,25 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

SONGE / Palags ar gumiju / Kokvilna / Rose

Palags no kolekcijas SONGE ir izgatavots no 100% mazgātas kokvilnas ar blīvumu 165 g/m². Gultas palags ar matrača augstumu līdz 30 cm Piemērots jutīgai ādai. Produkti no kolekcijas SONGE ir viegli kopjami un tiem nav nepieciešama gludināšana. Speciālas mazgāšanas tehnoloģijas piešķīra audumam saburzītu izskatu un maigumu, tāpēc turpmāk audums mazgājot vairs nesaruks.
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no izstrādājuma krāsas,,, baltos vai,, krāsainos audumus, izvairieties no balinātāju lietošanas, neizmantojiet traipu vākšanas salvetes!
 
Gultas veļa Carreblanc ir ,, Oeko Tex Standart 100 sertifikāts, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 
 

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 90x190
Krāsa
Rozā-Rose

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.