SONGE / Segas pārvalks / Kokvilna un lina / Rose

  • -25%

Sastāvs: 100% kokvilna un lina

Sīkāka informācija

219,00  164,25 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

SONGE / Segas pārvalks / Kokvilna un lina / Rose

SONGE kolekcijas segas pārvalks ir izgatavots no mazgāta lina un kokvilnas. Segas pārvalka viena puse ir 100% mazgāta lina, otra puse 100% mazgāta kokvilna, auduma blīvums 165 g/m². Dabiski mitrumu izvadošs un elpojošs lina audumam ir termoregulējošas īpašības. Tas ir lielisks siltumizolators ziemā un elpojošs un atsvaidzinošs vasarā. Piemērots jutīgai ādai. Produkti no kolekcijas SONGE ir viegli kopjami un tiem nav nepieciešama gludināšana.

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā ar vidējo ciklu līdz 40°C, izmantojot mīksto mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvēt žāvētavā temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C un gludināt gludekli 150°C temperatūrā.

Carreblanc gultas veļa ir ,,Oeko-Tex Standart 100 sertifikāts”, kas garantē, ka produkciju pārbauda katrā ražošanas posmā. Ražošanā neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nav apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

Tehniskā informācija

Izmērs
200×200 cm
Krāsa
Rozā-Rose

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.