PAMPA / Palags ar gumiju / Satīns

  • Izpārdots
  • --25%

Sastāvs: 100% Ēģiptiešu kokvilna/satīns, auduma blīvums 120 valdziņi/cm².

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

PAMPA / Palags ar gumiju / Satīns

Palags ar gumiju no PAMPA kolekcijas klusinātā oranžā krāsā lieliski sader ar šīs kolekcijas segas pārvalku un spilvendrānām. Gluds un mīksts 100% Ēģiptiešu ķemmēts kokvilnas / satīna audums, 120 šuves/cm². Satīns ir grezns, ļoti mīksts, smalks audums, kas ir īpaši patīkami pieskarties. Tas labi mazgā, ir viegli tīrāms, pat pēc daudzām mazgāšanām tas labi saglabā auduma krāsu. Palagam ir 30cm augsta sloksne matrača segšanai.

Rekomendejams mazgāt veļas mazgājama mašīnā pie 40°C, vai mazgāt ar ūdens temperatūru, kura uzrādīta uz produkta etiķetes. Priekš mazgāšanas vajag izvēlēties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no krāsas ,,baltie” vai ,,krāsaini audumi”, mēģiniet nelietot balīnātājus, nelietojet salvetes priekš plankumu vākšanas.

Carreblanc guļam veļai ir sertifikāts ,,Oeko-Tex Standart 100”, kas garantē, kā šīprodukcija pārbaudas uz katra ražošanas etapa. Ražošana nelieto indīgas vielas priekš veselības un apkārtejas vides, tāpēc nav kaitīga priekš ādas vecākiem un bērniem.

Tehniskā informācija

Izmērs
160x200 cm, 180x200 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.