PAMPA II / Frotē dvielis / Brūns

  • -20%

Sastāvs: 60% Egiptiešu ķemmēta kokvilna, 40% bambusa

Sīkāka informācija

45,00  No:36,00 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

PAMPA II / Frotē dvielis / Brūns

PAMPA II kolekcijas dvieļi ir maigi bēšā krāsā, dekorēti ar izšūtiem vīraka un liepas ziedu ornamentiem. Izgatavots no 60% Ēģiptes ķemmētas kokvilnas un 40% bambusa viskozes. Auduma svars 600g/m², kāju paklājiņa svars 900g/m². Dvieļi ir ļoti mīksti un smalki, pateicoties Ēģiptes kokvilnas izmantošanai, lieliski uzsūc mitrumu. Pēc lietošanas tie neatstāj bārkstiņas uz ķermeņa, kas padara tos patīkami lietojamus.

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta produkta etiķetē. Veicot mazgāšanu, mazgāšanas līdzekļus izvēlieties atbilstoši dvieļa krāsai, “baltiem” vai “krāsainiem tekstilizstrādājumiem”, izvairieties no balināšanas, nelietojiet drānas, lai savāktu traipus.

Carreblanc dvieļi ir sertifikāti ,,Oeko Tex Standart 100, kas garantē, ka produkciju pārbauda katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nav apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x90 cm.paklājs, 30x50 cm, 50x90 cm, 70x120 cm, 90x150 cm
Tips
Dušas, Kājām, Priekš Rokām, Vannas istaba

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.