OCEANOS / Frotē dvielis / Zils

Sastāvs: 100%  kokvilna

Sīkāka informācija

No:25,00 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

OCEANOS / Frotē dvielis / Zils

Vaļi, zivis, jūraszirdziņi… visa OCEANOS kolekcija ir paredzēta mūsu mazajiem. Dvielis ir dekorēts ar izšūtu aplikāciju, mala ir apgriezta ar raibu audumu ar zivīm. Ražošanā tiek izmantotas tikai augu izcelsmes krāsvielas, lai neizraisītu alerģiju, dvieļa blīvums ir 600 g/m². Audums ir mīksts un smalks, labi uzsūc mitrumu, tāpēc ir patīkami lietošanā.
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no dvieļa krāsas, baltus vai krāsainus audumus, izvairieties no balinātāju lietošanas, neizmantojiet traipu vākšanas salvetes!
 
Carreblanc dvieļiem ir sertifikāts ,,Oeko Tex Standart 100, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 

Tehniskā informācija

Izmērs
50x90 cm, 70x120 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.