DINOTOPI / Frotē dvielis / Organiskā kokvilna

  • -30%

Sastāvs: 100% Eģiptiešu organiskā kokvilna, blīvums 600 g/m².

Sīkāka informācija

29,00  No:20,30 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

DINOTOPI / Frotē dvielis / Organiskā kokvilna

Bērnu frotē dvielis no DINOTOPI kolekcijas, kas izgatavots no 100% dabīgas kokvilnas. Organiskā kokvilna ir īpašas īpašības: maigums, maigums un lieliska mitruma absorbcija! Dvielis no gaiši zaļas krāsas DINOTOPI kolekcijas, kas dekorēts ar izšūtu rotaļīgu dinozauru, aicinot bērnus iepazīties ar aizvēsturisko pasauli. Lai izvairītos no alerģijām, ražošanā tiek izmantotas tikai augu krāsvielas, dvieļa blīvums ir 600 g/m².

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta produkta etiķetē. Veicot mazgāšanu, mazgāšanas līdzekļus izvēlieties atbilstoši dvieļu krāsai, “krāsainiem tekstilizstrādājumiem”, izvairieties no balinātāja izmantošanas, nelietojiet salvetes traipu noņemšanai!

Carreblanc dvieļi ir sertifikāti,, Oeko Tex Standart 100 , kas garantē, ka produkciju pārbauda katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nav apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x90 cm, 70x120 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.