ELOGES / Frotē dvielis/ Rozā

Sastāvs: 100% Eģiptiešu ķemmēta kokvilna.

Sīkāka informācija

No:29,00 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

ELOGES / Frotē dvielis/ Rozā

Ļaujieties franču ELOGES kolekcijai savaldzināt. Tie ir dvieļi, kas dekorēti ar laimīgajiem āboliņiem divās romantiskās krāsās. Izbaudiet maigās krāsas un atrodiet apslēpto laimīgo āboliņu. Izgatavots no 60% ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas un 40% bambusa. Auduma blīvums 600g/m2, paklāja blīvums 900g/m2. Pateicoties ražošanā izmantotajai ēģiptiešu kokvilnai, dvieļi ir ļoti mīksti un lieliski uzsūc mitrumu. Pēc lietošanas audums neatstāj pūkas uz ķermeņa, tāpēc to ir patīkami lietot.

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot, izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atbilstoši dvieļa krāsai “krāsainiem tekstilizstrādājumiem”, izvairieties no balinātājiem un traipu savākšanai nelietojiet salvetes!

Carreblanc dvieļi ir sertificēti ar “Oeko – Tex Standard 100”, kas nodrošina, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tās nerada draudus pieaugušo un bērnu ādai.

 

Tehniskā informācija

Izmērs
50x90 cm, 70x120 cm, 90x150 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.