ELOGES / Segas pārvalks / Percale

  • -20%

 Sastāvs: 100% Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna/percale.

Sīkāka informācija

149,00  No:119,20 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

ELOGES / Segas pārvalks / Percale

Romantiskās kolekcijas ELOGES aizdare rotāta ar ziedu printu. Vienā pusē ar akvareli maigos toņos zīmēti lauka ziedi, otrā sīki ziedu raksti. Maigi ziedu motīvi ļauj izjust svaigu franču garu. Divpusējais paklājs izgatavots no 100% Ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas/perkaļa, auduma blīvums 80 stīgas/cm². Pateicoties ārkārtīgi augstai izmantotās kokvilnas kvalitātei, audums ir mīksts un tāpēc ļoti patīkams ķermenim.
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā pie vidēja cikla programmas līdz 40°C, izmantojot mīkstu mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvē žāvētājā temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C, un gludina ar gludekli 150°C temperatūrā.
 
Carreblanc gultas ļveļai ir ,, Oeko Tex Standart 100 sertifikāts, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm, 200×200 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.