ELOGES / Frotē dvielis

  No:29,00 

  Sastāvs: 100% Eģiptiešu ķemmēta kokvilna.

  Visa informācija par ...

  ELOGES / Frotē dvielis

  Ļaujieties franču ELOGES kolekcijai savaldzināt. Tie ir dvieļi, kas dekorēti ar laimīgajiem āboliņiem divās romantiskās krāsās. Izbaudiet maigās krāsas un atrodiet apslēpto laimīgo āboliņu. Izgatavots no 60% ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas un 40% bambusa. Auduma blīvums 600g/m2, paklāja blīvums 900g/m2. Pateicoties ražošanā izmantotajai ēģiptiešu kokvilnai, dvieļi ir ļoti mīksti un lieliski uzsūc mitrumu. Pēc lietošanas audums neatstāj pūkas uz ķermeņa, tāpēc to ir patīkami lietot.

  Ieteicams mazgāt veļas mašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot, izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atbilstoši dvieļa krāsai “krāsainiem tekstilizstrādājumiem”, izvairieties no balinātājiem un traipu savākšanai nelietojiet salvetes!

  Carreblanc dvieļi ir sertificēti ar “Oeko – Tex Standard 100”, kas nodrošina, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tās nerada draudus pieaugušo un bērnu ādai.

   

  Tehniskā informācija

  Izmērs
  50x90 cm, 70x120 cm, 90x150 cm
  Mērķis
  Pieaugušajiem
  Tips
  Dušas, Kājām, Sejai, Vannas istaba