DESSINE / Frotē dvielis / Organiskā kokvilna

  • Izpārdots
  • Bio

Sastāvs: 100% organiskā kokvilna

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

DESSINE / Frotē dvielis / Organiskā kokvilna

Bērnu frotē dvielis no DESSINE kolekcijas ir izgatavots no 100% dabīgas kokvilnas. Organiskā kokvilna piemīt īpašas īpašības: maigums, maigums un lieliski uzsūc mitrumu! Dvielis no kolekcijas DESSINE maigā lina krāsā, dekorēts ar nelielu varoņa aplikāciju, aicinot bērnus ienirt piedzīvojumu pasaulē. Ražošanā tiek izmantotas tikai augu krāsvielas, lai novērstu alerģiju, dvieļa blīvums ir 550 g/m².

Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlies mazgāšanas līdzekļus atbilstoši “krāsaino audumu” dvieļa krāsai, izvairies no balinātāja lietošanas, nelieto lupatas traipu savākšanai!

Carreblanc dvieļi ir sertificēti “Oeko – Tex Standart 100”, kas garantē, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc netiek apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x90 cm, 70x120 cm
Mērķis
Bērniem
Krāsa
Lins

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.