ABYSSE / Segas pārvalks / Percale

  • -40%

 Sastāvs: 100% Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna/percale.

Sīkāka informācija

165,00  99,00 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

ABYSSE / Segas pārvalks / Percale

ABYSSE kolekcija ir eleganta un grezna. Zilās, koraļļu un zivju nokrāsas, it kā jūras gars jūs pārvietotu uz okeāna pasauli. Segas ir izgatavotas no abām pusēm ar skaistu dekoru. Vienā pusē ražojuma pusē attēlota ūdenī dejoša zivtiņa, otrā – ūdens, kas atšķaida koraļļus. Pateicoties lietošanai kokvilnas ražošanā tikai augstas kvalitātes, audums ir mīksts un tāpēc ir ļoti patīkams ķermenim.

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā ar vidējo ciklu līdz 40°C, izmantojot mīksto mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvēt žāvētavā temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C un gludināt gludekli 150°C temperatūrā.

Apakšveļai ir sertifikāts,,Oeko – Tex Standart 100″, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nav apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm, 200×200 cm, 220×240 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.