WEST / Segas pārvalks

  • Izpārdots
  • --25%

Sastāvs: 100% Eģiptiešu ķemmēta kokvilna, blīvums – 57 diegi/cm2.

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

WEST / Segas pārvalks

Segas pārvalks pieder pie līnijas WEST. Šī līnija speciāli bija izstrādāta priekš puišiem. Sejas puse segas pārvalka izrotāta ar grafiku, kas parāda savaļas rietumu peizāžus, kas uzdrukāta zilos toņos uz balta fona. Ir daudz detaļas pēc kuriem jūsu bērnam patiks pētīt: dzīvnieki, kaktusi, kanoe, mājas… Kas atiecās uz otro pusī, viņa pārklāta ar spēļu arnamentu, kas apnem visas šīs sīkas detaļas un parādīta dzeltenā, smaragda, meleņu un indigo krāsās uz baltā fonā.

Lai saglabāt nakts mieru un stipro sapni, Carre Blanc nekad neaizmirst komfortu un kvalitāti savas gultas veļas jūsu bērnam. Segas pārvalks izgatavots no 100% kokvilnas, bet viņas pastiprināta ar 57 diegum² blīvumu priekš papildus stipribai. Rezultāta šīs veļas pārvalks ļoti viegli apkalpojās ar velas mašīnas mazgāšanu līdz 40°С, un gludināšanu pie vidējam temperatūrām.

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm
Mērķis
Bērniem, Zēniem

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.