POESIE / Frotē dvielis / Organiskā kokvilna

  • Izpārdots

Sastāvs: 100% Eģiptiešu organiskā kokvilna,  blīvums 600 g/m².

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

POESIE / Frotē dvielis / Organiskā kokvilna

Frotē dvieļi POESIE kolekcijā izgatavoti no 100% Ēģiptes dabiskās kokvilnas, auduma blīvums 600 g/m². Piesātināta koraļļu krāsas dvielis, dekorēts ar meitenes izšūšanu un ielu puķu aplikāciju, dvieļa mala ir dekorēta ar žakardu lenti. Pateicoties lietošanai tikai augstas kvalitātes organiskās kokvilnas ražošanā, dvieļi ir ļoti mīksti un maigi, kas padara tos ērtus lietošanai.
 
Ieteicams mazgāt mazgāšanas mašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot mazgāšanas līdzekļus pēc dvieļa krāsas, krāsainais tekstils, izvairieties no balinātājiem, neizmantojiet salvetes, lai noņemtu traipus!
Carreblanc dvieļi ir sertifikāti,,Oeko Tex Standart 100, kas garantē, ka produkciju pārbauda katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nav apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x90 cm, 70x120 cm
Mērķis
Bērniem
Krāsa
Koraļļu

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.