JAVA / Spilvendrāna / Kokvilna un lina

  • Izpārdots

Sastāvs: 55% Eģiptiešu ķemmētas kokvilnas, 45% lina, blīvums 57 valdziņi/cm².

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

JAVA / Spilvendrāna / Kokvilna un lina

JAVA ir kolekcija ar eksotisko zemju augiem. Šeit ir zaļgani, sārti, zili ziedi un augu augi. Divpusējā spilvendrāna viens no linu audumiem, rotāts ar ornamentu tropiskā tematikā, otrs no kokvilnas auduma, dekorēts ar brūnu augu ornamentu ar mierīgiem ziediem. Šī kolekcija, kas šeit savieno eksotiku un svaigumu, radīs neatkārtojamu stilu jūsu interjeram.
 
Ieteicams mazgāt mazgāšanas mašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot mazgāšanas līdzekļus atkarībā no auduma krāsas, baltie vai, krāsainie audumi, izvairieties no balinātāju izmantošanas, neizmantojiet salvetes traipu savākšanai!
 
Carreblanc gultas veļa ir sertifikāts,, Oeko Tex Standart 100 , kas garantē, ka produkciju pārbauda katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nav apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x70 cm, 65x65 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.