INFUSION / Spilvendrāna / Percale

  • Izpārdots
  • --25%

Sastāvs: 100% kokvilna/percale, auduma blīvums – 80 valdziņi/cm².

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

INFUSION / Spilvendrāna / Percale

Grezna klasiskā INFUSION kolekcija ir īsts pavasaris jūsu mājās! Šī ir impresionisma glezna! Spilvendrānas augšpusē ūdens laiski atspoguļo akvareļkrāsu ainavu, kurā zaļā lapotne, kas iekrāsota rozā un zilā krāsā, spēlē “gaismu un ēnu” uz balta fona. Produkta otra puse ir balta. Pārvalks izgatavots no 100% kokvilnas/perkales, auduma blīvums 80 šuves/cm². Šī seguma audums savā maigumā un blīvumā ir ļoti tuvs satīna audumam, taču nav tik slidens un spīdīgs. Spēcīgais garu un plānu šķiedru audums garantē maigu pieskārienu un izturību. Kokvilnas, perkāļa audums ir elpojošs, tāpēc ķermenis mazāk svīst, izturīgs pret mazgāšanu.

Ieteicams mazgāt veļasmašīnā vidējā ciklā līdz 40°C, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli bez balinātājiem. Žāvējiet veļas mašīnā temperatūrā, kas nepārsniedz 60°C, un gludiniet 150°C.

Carreblanc gultas veļa ir sertificēta ,,Oeko – Tex Standard 100″, kas garantē, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x70 cm, 65x65 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.