EQUINOXE / Palags ar gumiju / Satīns

  • Izpārdots

Sastāvs: 100% kokvilna /satins

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

EQUINOXE / Palags ar gumiju / Satīns

EQUINOXE kolekcijas palags ir izgatavots no 100% kokvilnas/satīna ar blīvumu 120 g/m². Palagai ir matrača augstums līdz 30 cm. Tas lieliski saderēs ar šīs kolekcijas segas pārvalku un spilvendrānām. Pateicoties īpaši augstas kvalitātes kokvilnas izmantošanai ražošanā, gultas veļa ir ļoti izturīga pret mazgāšanu un ir viegli kopjama. Audumam ir zīdains spīdums un tas ir ļoti viegli gludināms. Sniedz ķermenim brīnišķīgu komforta sajūtu relaksācijas laikā.
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no izstrādājuma krāsas,,, baltos vai,, krāsainos audumus, izvairieties no balinātāju lietošanas, neizmantojiet traipu vākšanas salvetes!
 
Gultas veļa Carreblanc ir ,, Oeko Tex Standart 100 sertifikāts, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 
 

Tehniskā informācija

Izmērs
160x200 cm, 180x200 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.

Jums arī tas būs interesanti…