DAISY / Spilvendrāna / Satīns

  • Izpārdots

Sastāvs: 100% Ēģiptiešu kokvilna/satīns, auduma blīvums 95 valdziņi /cm².

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

DAISY / Spilvendrāna / Satīns

DAISY kolekcija ir pielāgota vintage stila interjeriem. Pāva spalvu imitācija ar apdruku iepriecinās Art Deco virziena fanus. Šī kolekcija, pievienojot zīdu, rada neticami elegantu un ērtu interjeru. Viena spilvendrānas puse ir izšūta ar spalvu rotājumu, otra – no gluda auduma. Kokvilnas audums ir plāns un mīksts, tam ir zīda spīdums, kas izgatavots no 100% ķemmētas kokvilnas / satīna, auduma blīvums ir 95 šuves / cm².

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā ar vidējo ciklu līdz 40°C, izmantojot mīksto mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvēt žāvētavā temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C un gludināt gludekli 150°C temperatūrā.

Carreblanc gultas veļa ir ,,Oeko-Tex Standart 100 sertifikāts”, kas garantē, ka produkciju pārbauda katrā ražošanas posmā. Ražošanā neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nav apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

 

Tehniskā informācija

Izmērs
50x70 cm, 65x65 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.