CELESTES / Spilvendrāna / Percale

  • Izpārdots

Sastāvs: 100% Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna/percale.

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

CELESTES / Spilvendrāna / Percale

Kolekcija CELESTES apburs ar mīlas stāstu, kurā apvienota dzeja, mūzika un glezniecība. Spilvendrānas vienā pusē attēlots zvaigžņotas debess attēls, bet otrā pusē ar roku rakstīti mīlestības vārdi. Šī apgriežamā spilvendrāna ir izgatavota no 100% ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas/perkala, 80 šuves/cm². Pateicoties īpaši augstajai izmantotās kokvilnas kvalitātei, audums ir mīksts un tāpēc ļoti patīkams ķermenim.

Ieteicams mazgāšanai veļasmašīnā temperatūrā līdz 40°C ar vidēju iestatījumu, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli, nesatur balinātāju. Žāvē temperatūrā, kas nepārsniedz 60°C, un gludina 150°C. Gultas veļai ir augsta mazgāšanas izturība, gaisa caurlaidība un mitruma uzsūkšanās.

Carreblanc gultas veļa ir sertificēta ,,Oeko – Tex Standard 100″, kas garantē, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

 

Tehniskā informācija

Izmērs
50x70 cm, 65x65 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.