BOTANIC / Virtuves dvielis

  • Izpārdots

Sastāvs: 100% kokvilna

Sīkāka informācija

13,00 

Krāsa: Ziloņkauls- Ivoire
Izmērs: 50x70 cm

Nav noliktavā

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

BOTANIC / Virtuves dvielis

Virtuves dvielis pieder pie BOTANIC līnijas. Izgatavots no augstas kvalitātes kokvilnas (100%). Dekorēts ar tematiska zīmējuma izšuvumu. Šis neuzbāzīgais un lustīgais aksesuārs padarīs jūsu virtuvi par vienu no patīkamākajām Jūsu mājas vietām un ienesīs mūsdienīgu svītru dekorā.
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atkarībā no dvieļa krāsas, baltos vai krāsainos audumus, izvairieties no balinātāju lietošanas, neizmantojiet traipu vākšanas salvetes!
 
Carreblanc dvieļiem ir sertifikāts ,, Oeko Tex Standart 100 , kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 
 
 
 
 

Tehniskā informācija

Izmērs
50x70 cm
Krāsa
Ziloņkauls- Ivoire

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.

Jums arī tas būs interesanti…