AZULEJOS / Frotē dvielis

  • Izpārdots

Sastāvs: 100% Eģiptiešu ķemmēta kokvilna.

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

AZULEJOS / Frotē dvielis

AZULEJOS kolekcijas dvieļi izceļas ar smalku žakarda rakstu, kas atgādina ziedu mozaīku. Dvieļi izgatavoti no 100% Ēģiptes ķemmēta  kokvilnas, auduma blīvums 600 g/m2. Dvieļi ir ļoti mīksti un maigi, labi uzsūc mitrumu, kas padara tos baudāmus lietošanā. Dvieļi ir pārstāvēti divās krāsās, tāpēc ideāli piemēroti pārim.
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atbilstoši dvieļa krāsai krāsainajam tekstilam, izvairieties no balinātājiem un neizmantojiet traipu vākšanas salvetes!
 
Carreblanc dvieļiem ir sertifikāts Oeko Tex Standard 100, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tās neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 
 

Tehniskā informācija

Izmērs
30x50 cm, 50x90 cm, 70x120 cm, 90x150 cm
Mērķis
Pieaugušajiem
Tips
Dušas, Priekš Rokām, Sejai, Vannas istaba
Krāsa
Bordo

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.

Jums arī tas būs interesanti…