CELESTES / Полотенце махровое / Синий

  • -30%

Cостав: 100% Египетский вычесанный хлопок

Подробнее

45,00  31,50 

- +
Доставка на дом осуществляется в течении 4-5 рабочих дней У нас есть продукт
При покупке на сумму свыше 50 евро -доставка бесплатная.
Товары приобретённые в интернет магазине можно забрать в наших магазинах в день покупки или на следующий день.

Все подробности ...

CELESTES / Полотенце махровое / Синий

CELESTES kolekcijas dvieļi ir izgatavoti no 100% ķemmētas ēģiptiešu kokvilnas, auduma svars 600g/m2. Dvieļi ir ļoti mīksti un maigi, labi uzsūc mitrumu, kas padara tos patīkami lietojamus. Dvieļa maliņu rotā mīlētāju seju kontūras, šīs kolekcijas dvieļi tiek pasniegti divās krāsās, tāpēc tie ir lieliski piemēroti gan viņai, gan viņam. Kāju paklājiņa blīvums ir 1500 g/m2.

Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlies mazgāšanas līdzekļus atkarībā no dvieļa krāsas, “baltos” vai “krāsainos audumos”, izvairieties no balinātāju lietošanas, neizmantojiet salvetes traipu savākšanai!

Carreblanc dvieļi ir sertificēti ,,Oeko — Tex Standard 100″, kas garantē, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Техническая информация

Размер
50x90 см, 70x120 см, 90x150 см
Назначение
Для взрослых
Тип
Банное, Для лица, Душ
Цвет
Чёрный

Certifications

Этот продукт сертифицирован по стандарту Oeko-Tex Standard 100.

Этот продукт Carreblanc имеет сертификат "Oeko - Tex Standard 100", гарантирующий, что он прошел проверку на всех этапах производства. В процессе производства не используются вещества, вредные для здоровья и окружающей среды, поэтому они не представляют опасности для кожи взрослых и детей.