CELESTES / Frotē dvielis / Zils

  • Izpārdots

Sastāvs: 100% Eģiptiešu ķemmēta kokvilna.

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

CELESTES / Frotē dvielis / Zils

CELESTES kolekcijas dvieļi ir izgatavoti no 100% Ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas, auduma svars 600g/m2. Dvieļi ir ļoti mīksti un maigi, labi uzsūc mitrumu, kas padara tos patīkami lietojamus. Dvieļa maliņu rotā mīlētāju seju kontūras, šīs kolekcijas dvieļi tiek pasniegti divās krāsās, tāpēc tie ir lieliski piemēroti gan viņai, gan viņam. Kāju paklājiņa blīvums ir 1500 g/m2.
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlies mazgāšanas līdzekļus atkarībā no dvieļa krāsas, “baltos” vai “krāsainos audumos”, izvairieties no balinātāju lietošanas, neizmantojiet salvetes traipu savākšanai!
 
Carreblanc dvieļi ir sertificēti ,,Oeko – Tex Standard 100″, kas garantē, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu
 
 

Tehniskā informācija

Izmērs
50x90 cm, 70x120 cm, 90x150 cm
Mērķis
Pieaugušajiem
Tips
Dušas, Sejai, Vannas istaba
Krāsa
Melns

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.