ZELIE / Gultas apmalīte

  • Izpārdots
  • -50%

Sastāvs: 100% kokvilna.

Sīkāka informācija

Original price was: 75,00 €.Current price is: 37,50 €.

Izmērs: 40x180 cm

Nav noliktavā

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

ZELIE / Gultas apmalīte

Stūrītis jaundzimušo gultiņā pieder pie ZELIE līnijas. Izgatavots no augstas kvalitātes dabīgas kokvilnas. Ražojuma blīvums ir 400 g/m². Gultas apmalīte sastāv no trim daļām un izpildīts mīkstos, siltos toņos. Dekorēts ar tematiskā zīmējuma izšūšanas aplikācijām, ir sasaistes ar izstrādājuma toņu.
 
Ieteicams mazgāt mazgāšanas mašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot mazgāšanas līdzekļus pēc izstrādājuma krāsas, baltie vai krāsainie audumi, izvairieties no balinātājiem, neizmantojiet salvetes, lai savāktu traipus!
 
Izstrādājuma carreblanc ir sertifikāts,, Oeko Tex Standart 100 , kas garantē, ka produkciju pārbauda katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nav apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

Tehniskā informācija

Izmērs
40x180 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.

Jums arī tas būs interesanti…