TIE BREAK / Frotē dvielis

  • Izpārdots

Sastāvs: 100% Egiptiešu ķemmēta kokvilna

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

TIE BREAK / Frotē dvielis

 
Izrotājiet savu interjeru ar Roland Garros satura krāsām un dvieļiem no TIE BREAK kolekcijas. Dvieļi ir balti, ar žakarda svītru un izšūtu Roland Garros logotipu. Dvieļi ir izgatavoti no 100% ēģiptiešu ķemmētas kokvilnas, auduma blīvums 550 g/m2. Tenisa cienītājiem šī kolekcija ir kā veltījums slavenajam turnīram Parīzē un atspoguļo visu mīlestību pret šo sporta veidu. Dvieļi ir ļoti smalki un mīksti, lieliski uzsūc mitrumu, tāpēc tos ir patīkami lietot.
Tā varētu būt lieliska dāvanu ideja pusaudžiem un pieaugušajiem.
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā vai mazgāt ūdens temperatūrā, kas norādīta uz produkta etiķetes. Mazgājot izvēlieties mazgāšanas līdzekļus atbilstoši dvieļa krāsai krāsainajam tekstilam, izvairieties no balinātājiem un neizmantojiet traipu vākšanas salvetes!
 
Carreblanc dvieļiem ir sertifikāts Oeko Tex Standard 100, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tās neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.
 
 
 

Tehniskā informācija

Izmērs
50x90 cm, 70x120 cm, 90x150

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.

Jums arī tas būs interesanti…