SONGE / Pleds / Zaļgans

  • -30%

Sastāvs: 100% lins, 100% kokvilna

Sīkāka informācija

Original price was: 149,00 €.Current price is: 104,30 €.

Izmērs: 100x180
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

SONGE / Pleds / Zaļgans

SONGE sega tika izgatavota no mazgāšanas lina un kokvilnas. Viena puse ir 100% lins, otra 100% kokvilna, kas pildīja 100% poliesteri, blīvums 250 g/m². Pārklājums bija viegls, mīksts un kvalitatīvs. Izstrādājumi ar poliestera pildījumu pēc savām īpašībām neietekmē dabiskos materiālus. Ideāli piemērots cilvēkiem, kuri cieš no alerģijām, kas cieš no astmas, respiratorām slimībām, jo tajās neligzdo baktērijas, putekļu ērces un citi mikroorganismi, kas var apgrūtināt elpošanu. SONGE kolekcijas izstrādājumi ir vienkārši, un tie nav salīdzināmi.
 
Ieteicams mazgāt veļas mašīnā ar vidējo ciklu līdz 40°C, izmantojot mīksto mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvēt žāvētavā temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C un gludināt gludekli 150°C temperatūrā.
 
Izstrādājuma Carreblanc ir sertifikāts,, Oeko Tex Standart 100 , kas garantē, ka produkciju pārbauda katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nav apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

Tehniskā informācija

Izmērs
100x180

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.