PAMPA / Spilvendrāna / Satīns

  45,00 

  Sastāvs: 100% Ēģiptiešu kokvilna/satīns, auduma blīvums 120 valdziņi /cm².

  + -

  PAMPA kolekcija liks jums justies kā karaliskos svētkos. Grezns dziļas bordo krāsas audums, kas dekorēts ar izšūtām zelta spalvām, piešķir gultas veļai izcilu un neatkārtojamu greznību. Kokvilnas audums ir plāns un mīksts, tam ir zīda spīdums, tas ir izgatavots no 100% ķemmētas kokvilnas / satīna, auduma blīvums ir 120 šuves / cm². Satīns ir grezns, ļoti mīksts, smalks un blīvs 100% kokvilnas audums, kas ir īpaši patīkami pieskarties. Tas labi mazgā, to ir viegli kopt, auduma materiāls ātri izžūst, pat pēc daudzām mazgāšanām tas labi saglabā auduma krāsu un ir viegli gludināms.

  Ieteicams mazgāt veļas mašīnā ar vidējo ciklu līdz 40°C, izmantojot mīksto mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvēt žāvētavā temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C un gludināt gludekli 150°C temperatūrā.

  Carreblanc gultas veļa ir ,,Oeko-Tex Standart 100 sertifikāts”, kas garantē, ka produkciju pārbauda katrā ražošanas posmā. Ražošanā neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nav apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

   

  Izmērs
  50x70 cm, 65x65 cm