PAMPA II / Spilvendrāna / Satīns

  • Izpārdots

Sastāvs: 100% Ēģiptiešu kokvilna/satīns, auduma blīvums 120 valdziņi /cm².

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

PAMPA II / Spilvendrāna / Satīns

PAMPA II kolekcija ir grezna, eleganta un izceļas ar satriecošu krāsu kombināciju. Viena spilvendrānas puse ir dekorēta ar izšūtiem ziedu rakstiem, otra puse ir gluda. Kolekcija ir izgatavota no ļoti mīkstas 100% kokvilnas/satīna ar auduma blīvumu 120 šuves/cm². Audums ir plāns un mīksts, bet ļoti blīvs, tāpēc kalpos ļoti ilgi, ir zīdains spīdums, ļoti izturīgs pret mazgāšanu, viegli kopjams, ātri žūst, saglabā krāsu pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm un ir viegli gludināms .

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā ar vidējo ciklu līdz 40°C, izmantojot mīksto mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvēt žāvētavā temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C un gludināt gludekli 150°C temperatūrā.

Carreblanc gultas veļa ir ,,Oeko-Tex Standart 100 sertifikāts”, kas garantē, ka produkciju pārbauda katrā ražošana posmā. Ražošanā neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nav apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

 

Tehniskā informācija

Izmērs
50x70 cm, 65x65 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.