PAMPA II / Segas pārvalks / Satīns

  • Izpārdots

 Sastāvs: 100% kokvilna/satīns.

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

PAMPA II / Segas pārvalks / Satīns

 PAMPA II kolekcija ir franču elegances kombinācija fantastisko krāsu salikumā. Bēšīgs, mīksts audums izpušķots ar izšūtiem augu musturiem, piešķir gultas veļai unikālu un neatkārtojumu greznību. Mīksts un plāns kokvilnas audumsar zīda spīdumu, ražots no smalka 100% kokvilnas/satīna pinuma, auduma blīvums 120 kātiņu Satīns ir grezns, ļoti mīksts, gluds un blīvs, garšķiedrains audums 100% kokvilnas, kas ir īpaši patīkams taustoties. Audums ir viegli kopjams, ātri žūst, ilgstoši saglabā auduma krāsu pat pēc biežām mazgāšanas reizēm, viegli gludināms
 
Ieteicams mazgāt veļasmašīnā pie vidēja cikla programmas līdz 40°C, izmantojot mīkstu mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvē žāvētājā temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C, un gludina ar gludekli 150°C temperatūrā.
 
Carreblanc gultas veļai ir ,,Oeko Tex Standart 100sertifikāts, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm, 200×200 cm, 220×240 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.