ODYSSEE / Spilvendrāna

  • Izpārdots

Sastāvs: 100% Eģiptiešu organiska kokvilna.

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

ODYSSEE / Spilvendrāna

ODYSSEE ir pārsteidzoša kolekcija, kas attēlo krāsainu pasauli ar satriecošām akvareļu gleznām. Spilvendrāna ir dekorēta no abām pusēm. Viena puse ir akvareļu virpulis, otra ir oriģināla viļņu josla ar animētām zivju astēm, kas krāsotas ar otu uz zila fona. Šī kolekcija derēs gan meitenēm, gan zēniem. ODYSSEE kolekcija ir izgatavota no 100% Ēģiptiešu organiskās kokvilnas, tāpēc tā garantē jūsu bērnam saldu miegu un lielisku komfortu.

Mēs iesakām mazgāt veļas mašīnā ar vidēja cikla programmu līdz 40°C, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvē kaltē temperatūrā, kas nepārsniedz 60°C, un gludina ar dzelzi 150°C temperatūrā.

Carreblanc gultas veļa ir sertificēta “Oeko – Tex Standart 100”, kas garantē, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x70 cm, 65x65 cm
Mērķis
Bērniem

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.