OCEANOS / Segas pārvalks / Percale

  • Jaunums

Sastāvs: 100% percale

Sīkāka informācija

No:99,00 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

OCEANOS / Segas pārvalks / Percale

Vaļi, zivis, jūraszirdziņi… OCEANOS kolekcijas gultas veļu rotā okeāna dibena brīnumi. Apgriežamo segas pārvalku rotā okeāna radību akvareļkrāsas attēli. Segas pārvalks ir no kokvilnas/perkeli, auduma blīvums 57 šuves cm2. Audums ir mīksts un smalks, elpojošs, lieliski uzsūc mitrumu, un nezaudē krāsu pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Atklājiet okeāna brīnumus un dodieties pārsteidzošā ceļojumā.
 
Ieteicams mazgāt veļas mašīnā ar vidējo ciklu līdz 40°C, izmantojot mīksto mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvēt žāvētavā temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C un gludināt gludekli 150°C temperatūrā.
 
Gultas veļa ir sertifikāts ,,Oeko Tex Standart 100, kas garantē, ka produkcija tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nav apdraudēta pieaugušo un bērnu āda.

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm, 200×200 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.