OCEANE / Rotaļlietas

  • -30%

Poliesters – 100%

Sīkāka informācija

Original price was: 21,00 €.Current price is: 14,70 €.

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

OCEANE / Rotaļlietas

OCEANE rotaļlieta ir izgatavota no 100% poliestera. Pirmajos dzīves mēnešos mazuļi parasti nespēlē aktīvi, taču rotaļīgums ir iedzimts, un tas ir jāmodina ar rotaļlietām, kas stimulē jūtas. Nodrošiniet viņiem vienmērīgu attīstības procesu. Dažādas formas stimulēs jūtas un attīstīs redzi, un to maigā tekstūra un materiāli, ko izmanto ražošanā, garantē pilnīgu drošību, tāpēc vecāki vienmēr var atpūsties.

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā ar vidēja cikla programmu līdz 40°C, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvē kaltē temperatūrā, kas nepārsniedz 60°C.

Carreblanc ir sertificēta “Oeko – Tex Standart 100”, kas garantē, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.

Jums arī tas būs interesanti…