MIJAS / Segas pārvalks / Kokvilna

  • -30%

 Sastāvs: Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna

Sīkāka informācija

149,00  No:104,30 

- +
Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 50 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

MIJAS / Segas pārvalks / Kokvilna

Kolekcija MIJAS iekārtos jūsu guļamistabu Vidusjūras garā. Vienā pusē ir lieli vizuālā efekta ziedi, bet otrā pusē daudzkrāsains guašas punktveida apdruka. Pateicoties augstas kvalitātes kokvilnas izmantošanai ražošanā, audums ir mīksts un līdz ar to ļoti patīkams ķermenim.MIJAS kolekcija ir izgatavota no 100% Ēģiptes kokvilnas/perkel, auduma blīvums 57 šuves/cm².

Ieteicams mazgāt veļas mašīnā līdz 40°C vidējā programmā, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli bez balinātājiem. Žāvējiet veļas mašīnā temperatūrā, kas nepārsniedz 60°C, gludiniet 150°C temperatūrā. Gultas veļa ir ļoti izturīga pret mazgāšanu, elpo, labi uzsūc mitrumu. 

Carreblanc gultas veļa ir sertificēta ,,Oeko – Tex Standard 100″, kas garantē, ka produkti tiek pārbaudīti katrā ražošanas posmā. Ražošanā netiek izmantotas veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc tas neapdraud pieaugušo un bērnu ādu.

Tehniskā informācija

Izmērs
200×200 cm, 220×240 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.