MARIPA / Segas pārvalks / Percale

  • Izpārdots

Sastāvs: 100% Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna/percale, auduma blīvums 80 valdziņi/сm².

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

MARIPA / Segas pārvalks / Percale

Kolekcija MARIPA izgatavota no 100% Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna/percale, auduma blīvums 80 valdziņi/сm². Šā kolekcija pārnesis jūs spilktu Amazonas zaļumu džungļos. Segas pārvalks izrotats no divām pusēm. Viena pusē- daudzkrasains ornaments, otra- sīkie tumši pilieni. Sakarā ar to kā ražotne lieto tikai izcili augstākas kvalitātes kokvilnu, guļam veļa ļoti labi iztur mazgāšanu, laiž cauri gaisu, labi iesūc mitrumu, tāpēc atpūtas laika ķermenis nesvīst.

Rekomendē mazgāt veļas mazgajama mašīna ar videja cikla programmu līdz 40°C, lietojot mīkstu mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvet žāvešanas mašīna pie temperatūras ne augstāk par 60°С un gludekļi ne vairāk kā 150°C.

Carreblanc guļam veļai ir sertifikāts ,,Oeko-Tex Standart 100”, kas garantē, kā šīprodukcija pārbaudas uz katra ražošanas etapa. Ražošana nelieto indīgas vielas priekš veselības un apkārtejas vides, tāpēc nav kaitīga priekš ādas vecākiem un bērniem.

Tehniskā informācija

Izmērs
140x200 cm, 200×200 cm, 220×240 cm

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.