MANAROLA / Spilvendrāna

  • Izpārdots

Sastāvs: 100% Ēģiptiešu ķemmēta kokvilna, blīvums – 57 diegi/cm2.

Sīkāka informācija

Šis produkts pašlaik nav noliktavā un nav pieejams.

Piegāde mājās tiek veikta 4-5 darba dienu laikā. Mums ir produkts
Pirkumiem virs 75 EUR - bezmaksas piegāde.
Interneta veikalā iegādātās preces mūsu veikalos var izņemt pirkuma dienā vai nākamajā dienā.

Visa informācija par ...

MANAROLA / Spilvendrāna

MANOROLA spilvendrāna ir izgatavota no augstas kvalitātes 100% Ēģiptes kokvilnas, auduma blīvums 57 st/cm². Kolekciju iedvesmoja Itālijas Rivjēras kolorītu ciematu skaistums. Carre Blanc stilisti izveidoja MANAROLA meiteņu kolekciju. Tam ir krāsains, minimālistisks dizains un poētiska atmosfēra. Viena uzvilkuma puse bija rotāta ar sīku ornamentu, otra pilsētas aplikācija.
 
Ieteicams mazgāt veļas mašīnā ar vidējo ciklu līdz 40°C, izmantojot mīksto mazgāšanas līdzekli bez balinātāja. Žāvēt žāvētavā temperatūrā, kas nav augstāka par 60°C un gludināt gludekli 150°C temperatūrā.
 
Carreblanc gultas veļa ir sertificēta ar Oeko Tex Standart 100” sertifikātu, kas garantē, ka produkciju pārbauda katrā ražošanas posmā. Ražošana neizmanto veselībai un videi kaitīgas vielas, tāpēc nerada draudus pieaugušo un bērnu ādai.

Tehniskā informācija

Izmērs
50x70 cm, 65x65 cm
Mērķis
Bērniem

Sertifikāti

Šim izstrādājumam ir Oeko-Tex Standard 100 sertifikāts.

Šis Carreblanc izstrādājums ir sertificēts ar "Oeko - Tex Standard 100" sertifikātu, kas garantē, ka tas ir pārbaudīts katrā ražošanas posmā. Ražošanas procesā nav veselībai un videi kaitīgu vielu, tāpēc tas nerada risku pieaugušo un bērnu ādai.